Alf Bjerckes vei 14 0582 OSLO tlf:23 28 86 00 faks: tlf:23 28 86 01 sas@vental.no
  • Forsiden
  • Profil
  • Bildegalleri
  • Prosjekter
  • Nyheter
  • Logg inn
  • Kontakt oss
UTVENDIG SOLSKJERMING
Utvendige persienner
Screen
Faste skjermer
Markiser
Parasoller
Spesialløsninger
Innvendig solskjerming
Innvendige persienner
Lamellgardiner
Rullegardin - EOS 500
Plisse og Duette
Mørklegging
Spesialløsninger
HIMLINGER
Techstyle
Wood ceilings
Metal ceilings
STYRINGSSYSTEMER
SERVICE/VEDLIKEHOLD
TEKNISKE TEGNINGER
ENERGIBESPARELSER
FORHANDLERE
FORHANDLERE
Forsiden>Kontakt oss

Kontakt

VENTAL
Hunter Douglas project
Alf Bjerckes vei 14
0582 Oslo 

 

Telefon:+47 23 28 86 00
CVR-NR:
Telefax: +47 23 28 86 01Bank:Nordea
E-mail:info@vental.noKonto nr:6012.05.46700
Startbank: 138 188Org.nummer:  976 842 081
Finn oss:Klikk her for å se kart - leveres av gulesider.no

 

Direkte kontakt - kontakt oss:

 

Odd Borgos
Salgssjef, Øst-og Sørlandet


Mobil:(+47) 915 59 758
E-mail:odd.borgos@vental.no

Svein Arne Seierstad
Salgssjef, Vestlandet, Midt- og Nord-Norge 
 

Mobil:(+47) 922 68 819
E-mail:svein.seierstad@vental.no

Bjørn Stridh
Salgskonsulent Oslo, Akershus og Østfold 

Tlf.:(+47) 911 55 937
E-mail:bjorn.stridh@vental.no

Roar Aalbu
Avdelingsleder Midt- og Nord-Norge, Forhandleransarlig Midt- og Nord-Norge

Mobil:+47 482 15 491
E-mail:roar.aalbu@vental.no

Stein Lomnes
Interiøransvarlig  
 

Mobil:+47 907 70 115
E-mail:stein.lomnes@hunterdouglas.no

Tom Thoresen
Salgskonsulent, Hedmark/Oppland, Agder
Oslo/Akershus

Mobil:(+47) 930 06 563
E-mail:tom.thoresen@vental.no


Espen Faugli
Salgskonsulent Oslo/Akershus

Mobil:(+47) 930 06 566
E-mail:espen.faugli@vental.no


Grethe Hansen van Diepenbeek
Product Manager Ceilings

Mobil:(+47) 902 38 548
E-mail:grethe.hansen@hunterdouglas.no





 

 
Navn *  
Telefon *   
E-Mail * 
Kommentarer  
Sikkerhetskode *  
  Code Image
Generer kode test..
  Sikkerhets kode benyttes for å forhindre spam / verifisere at det er et menneske som fysisk fyller ut dette skjema. Dersom koden er vanskelig å lese kan du generere en ny dc test
 
 
 
Vental er et heleid selskap i Hunter Douglas gruppen – Europas ledende leverandør av solskjerming bl.a. markiser, persienner og tekniske gardiner. Vårt forhandlernett finnes over hele Norge - du finner dem her »
Skriv ut
Vental